Stwórz z nami niepowtarzalny klimat na Twojej imprezie!

EVENTY

Oferujemy najnowocześniejszą formę mobilnych usług barmańskich z ramienia firmy Candy Bar, naszego bezpośredniego partnera w dziale eventowym.

11791101_10205095000121470_154063564_o

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, sprawimy, że obsługa na Państwa weselu, imprezie urodzinowej, czy spotkaniu firmowym zostanie w pamięci gości na długi czas. Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć naszej załogi w akcji:

                c1   c3  c2

 Nasza firma oferuje show oraz pokazy  barmańskie, które na Wasze życzenie może przybrać charakter scenicznej przygody w połączeniu z iluzjonistycznymi zdolnościami naszych partnerów biznesowych. Za każdym razem tworzymy wyjątkowy scenariusz i przebieg przedstawienia, które na długo zapadnie w pamięć Waszych gości.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego promo video z zakresu oferowanych przez nas usług:

 vid

obsługa wesel i eventów firmowych / pokazy barmańskie / warsztaty barmańskie dla początkujących / degustacje whisky /

Wychodzimy poza utarte schematy za każdym razem dając naszym klientom odczucie pełnej satysfakcji z naszych usług. Jesteśmy w posiadaniu wszelkiego sprzętu potrzebnego do wykonania zarówno pokazu barmańskiego jak i obsługi imprez okolicznościowych. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

11

 

Wybierając naszą firmę mają Państwo do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami. Od lat jesteśmy aktywni na scenie konkursowej polskiego barmaństwa i dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni ponad 10 lat w branży dostarczamy serwis i show na najwyższym poziomie.